top of page

FOL Church Group

Público·129 miembros

Dunajská Streda Zemplín Michalovce zápas naživo 28 októbra 2023 Pozerať TV

7. 10. 2023 — pred 3 hodinami — Zápas sa začína o 17:30, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy. Futbalistom DAC Dunajská Streda patrí v ...

78 Hostia sa v závere riadneho hracieho času snažia zvýšiť svoju aktivitu, budú zahrávať rohový kop. 77 Ramadanov center na striedajúceho Barišića bol nepresný. z ihriska odchádza Fernand Goure, prichádza Bartol Barišić, z ihriska odchádza Matej Trusa, prichádza Konrad Gruszkowski. 76 Andzouana hľadal pekným centrom Ramadana, ale sýrsky futbalista veru hlavičkárom nie je. 75 Rohový kop zahral český stredopoliar DAC Aleš Čermák, no Ramadan sa k lopte a teda do zakončenia nedostal. 74 Domáci budú znovu zahrávať rohový kop, tentoraz z pravej strany. 53 Čermák pekným centrom hľadal Christiána Herca, ktorého však poctivo bránil Saša Marjanović. Obaja tréneri už pri postrannej čiare rozdávajú pokyny svojim hráčom, podstatne emotívnejší je domáci kouč Adrián Guľa. 52 Volanakis zašil malou domov svojho brankára Ružinského, ktorý loptu od svojej bránky odkopol priamo do blížiaceho sa Gourého, no tá sa následne odrazila vedľa domácej brány! 50 Päťdesiat minút zápasu je za nami, Dunajská Streda vedie nad Michalovcami už 2:1. 48 Dunajská Streda dala gól! Ramadanov center po rohu sa dostal na ľavú stranu na kopačky Csingera, ktorý ešte našiel prihrávkou kapitána DAC YHOANA ANDZOUANU, ktorý peknou strelou upratal loptu k pravej tyči michalovskej bránky! Prudký center Bahiho na Marcina bol veľmi nepresný. Dunajská Streda Zemplín Michalovce zápas naživo 28 pred 8 hodinami — Dunajská Streda Zemplín Michalovce zápas naživo 28 októbra 2023 29. 7. 2023 — Michalovce - Futbalisti Michaloviec vybojovali cennú remízu v ... 24 Aktuálne držanie lopty je 64% pred DAC a 36% pre MFK Zemplín. 23 Franck Bahi potiahol loptu po ľavej strane, tá však napokon končí za postrannou čiarou. Ostáva však v moci hostí z východu Slovenska. 22 Súboj Magdu s Hercom, obaja borci ostávajú ležať na trávniku, ale zdá sa, že bude v poriadku a budú môcť pokračovať v zápase. 21 Dvadsať minút zápasu je za nami, gól sme však na Žitnom ostrove zatiaľ nevideli. 20 Čermák z pravej strany zakrútil loptu priamo na bránku hostí, Ružinský ju však pohotovo vyboxoval do poľa. DAC má po tvrdom faule Volanakisa výhodu priameho kopu z veľmi zaujímavej pozície. 47 Shimamura sa šikovne prebíjal domácou obranou, vystreliť však nestihol, pretože ho zastavil v poradí tretí obranca DAC. Hostia nastúpili do druhého polčasu bez zmeny v zostave. 46 z ihriska odchádza Miroslav Káčer, prichádza Ammar Ramadan. Začal sa druhý polčas. Po prvom polčase hrá Dunajská Streda s Michalovcami nerozhodne 1:1. [Streaming!!] Dunajská Streda Zemplín Michalovce naživo pred 7 hodinami — 2023 — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu MFK Zemplín Michalovce - FC DAC 1904 Dunajská Streda aj s audiokomentárom na ŠPORT.sk! Today: Dunajská ... 69 Daniel Pavúk sa oprel do strely z diaľky, jeho bomba končí tesne nad Popovićovou bránkou. 68 Lopta končí v moci domáceho 24-ročného srbského brankára Aleksandara Popovića, domáci tak pôjdu znovu dopredu. 67 Na zemi ostáva Issa Adekunle, ale keďže vie, že domáci majú výhodu štandardnej situácie tak rýchlo vstáva a uteká pomáhať svojej obrane. 66 Rýchla akcia DAC, Goure našiel peknou prihrávkou dozadu Aleša Čermáka, ktorý sa oprel do strely, ale minul priestor Ružinského bránky. 44 Goure akoby ma čítal a konečne je pri lopte na ľavej strane, ale následný center pred Ružinského bránku mu vôbec nevyšiel podľa predstáv. 43 Trusa sa snažil naraziť si loptu s Gourem, ale ten je zatiaľ v prvom polčase viacmenej neviditeľný. 42 Dunajskostredčania znovu v kombinácii v strede poľa. 41 Do konca prvého polčasu ostáva necelých 5 minút, DAC hrá so Zemplínom zatiaľ nerozhodne 1:1. Dankov center na zadnú tyč, hostia však v zakončení nemierili vôbec presne a lopta sa dostáva na kopačky domácich hráčov. MFK Zemplín Michalovce - DAC Dunajská Streda Live - Niké liga: Football Scores & Highlights - 29/07/2023Follow the Niké liga live Football match between MFK Zemplín Michalovce and DAC Dunajská Streda with Eurosport. The match starts at 5:00 PM on July 29th, 2023. Catch the latest MFK Zemplín Michalovce and DAC Dunajská Streda news and find up to date Niké liga standings, results, top scorers and previous winners. Football fans can read breaking Football news headlines, interviews, expert commentary and watch replays. Keep up with what’s happening in the Premier League, Champions League and other competitions. Dunajská Streda Zemplín Michalovce živý prenos 28 októbra 20 pred 6 hodinami — 7. 2023 — Dunajska Streda v MFK Zemplin Michalovce | Super Liga futbal Livestream . Zemplín živý prenos 28 júna 2023 Podbrezová FK DAC zápas ... Shimamura centrom hľadal práve čerstvo striedajúceho Daniela Pavúka. Japonský futbalista poslal však na nového hráča príliš dlhú loptu. 65 Všetko vyzerá tak, že Csinger bude v poriadku a bude môcť pokračovať v dnešnom zápase. 64 z ihriska odchádza Stanislav Danko, prichádza Daniel Pavúk. 62 Na trávniku ostáva ležať domáci Márk Csinger, ktorý musí byť ošetrovaný lekárom. 61 Domáci zahrávali rohový kop. Center na zadnú tyč z kopačky Ramadana hľadal Csingera, výborný obranný zákrok predviedol Daniel Magda a DAC si rohový kop zopakuje. Niké liga Všetky zápasy môžeš sledovať naživo alebo kedykoľvek zo záznamu vo FullHD kvalite. FC DAC 1904 Dunajská ... Mieril však len do stredu bránky a Popović s jeho zakončením nemal žiadny problém. 90+2 Útočný faul Bartola Barišića, dopredu tak pôjdu Michalovce. 90+1 V samom závere tempo hry opadlo, domáci sa sústredia na pozornú obranu. 90 V druhom polčase bude hlavný rozhodca Dohál nadstavovať minimálne šesť minút. 88 Oba tímy tvrdo bojujú o každý centimeter trávnika. 87 Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Issa Adekunle, prichádza Gino van Kessel, z ihriska odchádza Daniel Magda, prichádza Lukáš Šimko. Tréner hostí Peter Struhár chystá dvojité striedanie. Do hry príde Šimko a van Kessel. 86 Papu Mendes sa snažil obísť obrancu DAC, lopta mu však celým objemom ušla za postrannú čiaru. ONLINE MFK Zemplín Michalovce - FC DAC 1904 Dunajská Streda (audiokomentár) | Šport. skFC ViOn Zlaté Moravce - MFK Skalica (audiokomentár)Šesť mesiacov čaká ViOn na ligové víťazstvo. V jeho prospech hovorí priaznivejšia bilancia vzájomných zápasov, doma so Skalicou ešte neprehral (0:0, 2:2, 3:1). Pravda, už dlhšie je pod čoraz väčším psychickým tlakom. Dokážu to využiť Záhoráci a odviezť si od Žitavy premiérové víťazstvo? Sledujte ONLINE prenos zo zápasu aj s audiokomentárom na ŠPORT. Dunajská Streda Zemplín Michalovce zápas živý 28 októbra 202 pred 6 hodinami — pred 8 hodinami — Dunajská Streda Zemplín Michalovce zápas živý 28 októbra 2023 Pozerať online pred 1 dňom — Čítať ďalej Dráma v závere nám ...