top of page

FOL Church Group

Público·178 miembros

[NA ŻYWO W JAKOŚCI HD<<] Ruch Chorzów Śląsk Wrocław gledaj 28/10/2023


21 godzin temu — W sobotę Ruch Chorzów w ramach 13. kolejki piłkarskiej ekstraklasy zagra ze Śląskiem Wrocław. Dla „Niebieskich” będzie to wyjątkowy mecz, .


Ruch Chorzów Śląsk Wrocław gledaj 28 października 2023 1 dzień temu — Mecz Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław na żywo. Zachęcamy do śledzenia naszych relacji z tego pojedynku 13. kolejki ekstraklasy. Ma je za to jako kibic. Po raz ostatni na Stadionie Śląskim był w marcu 2018 roku, kiedy reprezentacja wygrała z Koreą Południową 3:2. Najlepiej Tomasz Foszmańczyk pamięta jednak mecz piłkarskiej kadry z 2006 roku, kiedy to Biało-Czerwoni po dwóch golach Euzebiusza Smolarka pokonali Portugalię. A ten mecz obecny kapitan Ruchu pamięta z powodu Cristiano Ronaldo. Pamiętam, że miałem wtedy jakiś stary aparat i starałem się przybliżyć, jak tylko się da, by uchwycić Ronaldo na zdjęciu. Było to jednak bardzo ciężkie i zamiast Ronaldo miałem same piksele. Pamiętam, że siedziałem na łuku za bramką i fajnie, że teraz my będziemy mogli zagrać w tym samym miejscu - mówi z uśmiechem Tomasz Foszmańczyk. Wtedy kapitan "Niebieskich", a obecnie asystent trenera Jarosława Skrobacza. Obaj wspominali te mecze, mówiąc, że atmosfera była wtedy super. Te mecze były wyjątkowe i to bardzo, bo byli na nich też kibice Górnika. A to nie jest takie oczywiste. Wiem, że oni też bardzo się cieszą, ze znów będą mogli tu być - zaznacza Foszmańczyk. Kapitan Ruchu nie ma wspomnień z legendarnym obiektem, jako piłkarz. Ruch Chorzów v Śląsk Wrocław live 28/10/2023 15 wrz 2023 — 17:30 Puszcza Niepołomice vs Ruch Chorzów 14. 09. 2023 Sala Zabaw Safari dalej gra z Ruchem! Miło nam poinformować, że współpraca biznesowa z ... Mimo że w sobotni wieczór naprzeciwko siebie na Stadionie Śląskim staną drużyny znajdujące się obecnie w zupełnie innej sytuacji w tabeli, nie zmienia to faktu, że mecz cieszy się ogromny zainteresowaniem. Na spotkanie Ruch ze Śląskiem sprzedano już ponad 24 tysiące wejściówek, chociaż to goście są zdecydowanym faworytem meczu. Ruch Chorzów gotowy na pierwszy mecz na Stadionie ŚląskimWczoraj, 27 października (10:49) W sobotę Ruch Chorzów w ramach 13. kolejki piłkarskiej ekstraklasy zagra ze Śląskiem Wrocław. Dla „Niebieskich” będzie to wyjątkowy mecz, bo pierwszy w tym sezonie na Stadionie Śląskim. Można powiedzieć, że dzięki temu ekstraklasa wróci do Chorzowa, bo dotychczasowe mecze Ruch rozgrywał w Gliwicach. "Ekscytacja jest duża. Ogrom tego stadionu robi wrażenie, ale też to jaką ma on historię. Jest wyczekiwanie na ten sobotni mecz" – podkreśla Tomasz Foszmańczyk. Z kapitanem Ruchu Chorzów o sobotnim meczu, ale i wspomnianych związanych ze Stadionem Śląskim rozmawiał Wojciech Marczyk z redakcji sportowej RMF FM. LIVE: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław (NA ŻYWO) Konferencja prasowa przed meczem Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław na Stadionie Śląskim (25.10.2023) Watch on. 0:00. / • Live. •. An error occurred. Try watching ... [[[oglądać na żywo@]]] Puszcza Śląsk Wrocław gledaj na żywo Gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław (28.10)? Transmisja TV i Online. 3 godziny temu Damian Nowacki. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com. Ruch Chorzów na Stadionie Śląskim. Ile jest miejsc dla 4 godziny temu — Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław Czas trwania: 127min. / Polska / sport gledaj 28 października 2023 Pogon Szczecin vs Jagiellonia Bialystok. Puszcza Śląsk gledaj na żywo 15 września 2 | Working 2 dni temu — Paweł Raczkowski sędzią meczu Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław. Obsada 13. kolejki PKO Ekstraklasy PKO Ekstraklasa. To sędzia Paweł Raczkowski ...


Acerca de

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Miembros

bottom of page